Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HHuawei Asced y300,2 napja...

Soyfon kérdése:

HHuawei Asced y300,2 napja kaptam, eddig jó is volt, még most is az, csak az miért van, hogy letölti az alkalmazásokat, elkezdi telepíteni, de képes lenne órákon át telepíteni őket?

Figyelt kérdés
Ez az óta van, hogy leszedtem rá vírusirtót, de azt már letöröltem, mert gondoltam amiatt van, de még mindig ezt csinálja.. valaki valami ötlet, hogy mit kezdhetnék vele??

2013. dec. 22. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
ha még nem sikerült megoldanod akkor csinálj egy olyat, hogy beállítások/alkalmazások kezelése alatt/összes majd google play áruház adatok törlése úgyanez a google play szolgáltatásokkal is. Hátha ez segít.
2014. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!