Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Nokia Lumia 610...

Sajtosbundáskenyér kérdése:

Van egy Nokia Lumia 610 telefonom, hogyan kell rá úgy zenét tenni, hogy be is tudjam állítani csengőhangnak?

Figyelt kérdés
Letöltöttem hozzá a Zune-t,szinkronizált is,de ez nem akar összejönni. Ja,meg mindenáron a Windowslive azonosítomat kéri,de én már nem tudom azt és nem is tudok új jelszót kérni valamiért. Mindenképp kell hozzá? Köszi.

2013. dec. 22. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A windows live azonosító nélkül nem fogsz tudni telepíteni semmit a piactérről. Csinálj újat, nem kell a régi ehhez.

Ha ez megvan, a zune-nal felrakod a zenét és van egy nokia csengőhangkészítő nevű app, telepíted és 30 mp-nyi csengőhangot tudsz vele csinálni.

2013. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Letöltöttem,azt írja,hogy nem kompatibilis az eszközzel és hogy a zune-on keresztül töltsem le .. és azt hogy?
2014. jan. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!