Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone tulajdonodok ti...

Windows Phone tulajdonodok ti azt szeretitek, ha egységes színűek a főképernyő csempéi, vagy ha színesek?

Figyelt kérdés
Azaz igyekeztek úgy kitenni csempét hogy mind metro stílus legyen témaszínnel (esetleg a kapcsolatok ill a képek töri meg az egységet) Vagy telepakoljátok mindenfélével?

2013. dec. 22. 17:29
 1/3 A kérdező kommentje:
*tulajdonosok
2013. dec. 22. 17:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én szeretném metro-sra az egészet,de nem lehetséges sajnos.

Van olyan alkalmazás fejlesztő aki gondol rá,és van pl. wikipedia sárga logo-s csempe,a jellegzetes wikipedia logoval,de átállíthatod hogy klasszikus metro-san jelenítse meg a csempét.Akkor csak egy W betű van,a csempén.Tehát opcióként te döntheted el,milyen legyen az app csempéjének stílusa.Ugye ilyen van időjárás appoknál is.

Viszont a legtöbb fejlesztő nem foglalkozik ezzel.Pl. a Tunein Radio-nak egy az egyben az ikonja van belerakva,egy fehér csempébe.Most ezzel nem tudok mit csinálni.Pedig a jellegzetes jelét meg lehetne csinálni metrosra,csak cacilnak rá. [link]

Erre a jelre gondolok.

Tehát igazából nem nagyon lehet kikerülni a tarkabarkaságot,ha ki akarsz tűzni egy ilyen appot.

2013. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy rendeztem el, hogy felül a fontosak - mind egy színű, alatta két sorban a közösség, ott minden különböző színű, aztán alatta a Nokia fotós alkalmazásai, mindegyik lila, és utána egy sorban a navigáció, mind kék... és ezek alatt vannak a futottak még... :)
2013. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!