Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudtok mondani a Galaxy...

Mit tudtok mondani a Galaxy S4-ről? Én olyat szeretnék venni . Szerintetek jó telefon?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvagyok vele elégedve maximálisan.
2013. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ár érték arányba szerintem a legjobb és eszméletlen sok extrái vannak amik szerintem nagyon királyak
2013. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Formára nekem nem tetszik. Egy ismerősömmel telefont cseréltünk két hétre (Nekem HTC One-om van). Egy hét után szinte követeltem vissza a sajátomat, ő felajánlotta, hogy 50 eurót fizetne, ha cserélnénk.


A Samsung picit gyorsabb órajelen üzemel, gyakorlatilag az UI miatt elveszted a többletet. Az akksija könnyen cserélhető, és lehet bővíteni a tárhelyét. A kamerája valamivel jobb képeket csinál. Kézbe venni olyan, mint nagymamám 40 éves szocreál szappantartóját. Amikor felmelegszik, gyakorlatilag semmit nem érzel belőle, csak azt, hogy belassul.


A HTC gyönyörű. Akksit cserélni csak akkor tudsz, ha szét szereled, amit rohadt nehéz. Bővíteni nem lehet. Cserébe egy gyönyörű fém testben van a telefon. A Sense letisztult, gyorsabb, és sokkal kevesebb parasztvakítást építettek bele, mint a TouchWiz-be. A telefon, ahogy írtam, fém, és a processzor melegedését közvetlenül a háznak adja át. Ez azzal jár, hogy ha bekapcsolt képernyővel használod például a Google navigációt, akkor rohadt meleg lesz az egész telefon, cserébe nem lassul szinte semmit, mivel a környezete hűti (főleg télen, vagy kézben tartva). A kijelzője kicsivel kisebb, cserébe, mivel ugyanakkora felbontású, sűrűbbek a képpontok. A hangszórója lealázza az S4-et.


Gyakorlatilag a hardver tekintetében a két telefon nagyjából ugyanaz. A fekete HTC One szerintem sokkal szebb bármelyik Samsungnál. A samsung az összes telefonján ugyanazt a design-t alkalmazza (gyakorlatilag már egy Duos is úgy néz ki, mint egy lekicsinyített S4), a HTC kinézetére csak a One Mini hasonlít.


Én HTC-t vennék újra. És újra, és újra. S2 volt az utolsó Samsungom, mivel azóta gyász, amit formatervezésnek csúfolnak. A döntés persze a tied :)

2013. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a htc fanatizmusod volt a kérdés.
2013. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem überszuper teló, én csak azt hiányolom, hogy nincs rajta rádió.
2013. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg várd meg az S5-öt, mivel nemsokára kijön, aztán eldöntöd, hogy mit veszel.
2013. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2013. dec. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!