Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel lehet normálisan az...

Fibbrizzo kérdése:

Mivel lehet normálisan az elölapot leragasztani?

Figyelt kérdés
Betört az elölapom megprobáltam kétoldalu ragasztoval megcsinálni de nem ragadja meg normálisan ,én szilikon ragasztora gondoltam amivel az üvegeket ragasztják szintelennel ,,esetleg tanács aki ragsztott már?
2013. dec. 23. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz ragasztani? Minek az elŐlapját? Mi történt a telefonnal?
2013. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a telefon leesett megrepedt az elölap ,átis cseréltem már jo is meg minden de valami erös ragaszto kéne ami megragadja ,samsung s2 ,
2013. dec. 23. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval azt mondod, hogy a Gorilla Glass megrepedt, és te kicserélted az előlapot. Nos, ugye tudod, hogy a gorilla glass és az amoled kijelző egybe van ragasztva, és roncsolás nélkül bizonyos műszerek megléte hiányában ezt lehetetlen megcsinálni. Szóval vagy nem S2-d van, vagy valami klónod.

[link]

Ott az az előlap.. Nos, ha azt ki is cserélted, egyben kell lennie még a kerettel is, szóval nem eshet szét. Küldj 1 képet, vagy gondold át, hogy miről írsz.

2013. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
s3 elirtam ,
2013. dec. 24. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!