Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P6, Sony SP, Alcatel...

Huawei P6, Sony SP, Alcatel Idol? Ezek közül valakinek volt már valamelyik? Az írja már le a véleményét legyen szíves.

Figyelt kérdés
Ill., hogy a Huawei most azt hiszem T-mobilenál 105.000 Ft,- ez minek a hatására fog csökkenni meg egyáltalán fog-e csökkenni olyan 50 ezerig kb.? Vagy ennyire azért nem fog lemenni? Azért csak Huaweiről beszélünk szerintem sok érte a 100...(április-májusban tervezem, hogy telefont vennék addig lemehet-e az ár?) válaszokat várom köszönöm.
2013. dec. 23. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Elmondanám hogy a Huawei értelmesebb telefon mint a sony!
2013. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen??? Miben jobb akkor?
2013. dec. 23. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem jobb, pláne ha játszani is akarsz . az sp sokkal gyorsabb (ne csak a magok számát figyeld)

ezek közül az alcatel a leggyengébb,utána a huawei, és az sp a legerősebb

2013. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
SP a legerősebb, az a processzor nem a magjainak számától lessz jobb, hanem az architektúrája, típusa , órajele miatt. És az SP qualcomos snapdragon processzorja sokkal erősebb mint a felsoroltaké. Nekem is olyan van, kicsit gyorsan melegszik játék alatt,de nagyon jó gyors telefon.
2013. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem a név a minden!Sony is csak a nevéböl él!
2013. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Játszani egyáltalán nem szoktam. Rengeteget internetezek, fényképezni szoktam, ritkán zenélni még ritkábban gps stb. ehhez hasonló dolgok. Az árral kapcsolatban nem tud senki semmit?
2013. dec. 23. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mert neked a Huawei az csak Huawei nem fog az ára csökkeni fél év alatt 50%-ot!
2013. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 |Orfeusz| ***** válasza:
A P6 ára nem nagyon fog már csökkenni, elég rég óta a piacon van. Én a helyedben azt venném, mert elegáns, szép és praktikus. Ha nem játszol rajta, akkor minek az erős processzor?
2013. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy fog csökkenni csak nem májusig akkor...kb. akörül veszem meg meglátjuk az àrakat mert van 130ért meg van 80ért is neten újonnan..mert minden telónak megy le valamelyest az ára márkától függetlenül mivel jönnek ki az újabbnál újabb csúcsgépek és a mostaniakat potom áron adják el..egyébként X8am van most és valami komolyat akarok venni ami remêlhetőleg kitart egy jó darabig ezzel már egy hívás lebonyolítása is kínszenvedés
2013. dec. 23. 22:36
 10/10 A kérdező kommentje:
most 95 ezer T-nél..tehát 10 ezret ment le bő 2 hét alatt..és még most fognak kijönni a nagyok csúcs készülékei..vajon fog még csökkenni ennél jobban? :D
2014. jan. 9. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!