Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a telefonommal?

Galtibor kérdése:

Mi történt a telefonommal?

Figyelt kérdés
Szoftver frissítettem a Sony Xperia Z típusú telefonom és amikor már a laptop kikapcsolta a telefont, véletlen ki húztam az usb kábelt. Azóta a telefon ha bekapcsolom ezt írja: 'the software update failed, make sure that your phone is connected to the computer and try again' Persze tudom mit jelent, és próbáltam újra kezdeni de semmit sem csinál. Házilag meg lehet oldani? vagy szervíz? vagy dobhatom a kukába?

2013. dec. 23. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd el szervízbe!
2013. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel az programmal és egy letöltött gyári rommal minden bizonnyal meg tudod oldani szerviz nélkül is. Ha nehézséget okozna a dolog, megcsinálom távvezérléssel, hátha elkerülhető a szerviz.

2013. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!