Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Download failed because you...

Download failed because you may not have purchased this app ezt írja a telefon miután elindítom a játékot. Miért?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? Nagy valószínűséggel az az oka, hogy nem megvásároltad a játékot az online áruházból, hanem egy tört verzióját tetted fel. Egyébként milyen telefon és milyen alkalmazás?
2013. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alcatel idol s és az alkalmazás fifa 14
2013. dec. 24. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor biztos vagyok benne, hogy ez a probléma. A Fifa 14-ben a legtöbb módért fizetni kell, ami egy online felületen keresztül működik. Szóval hiába szeded le a tört appot, nem fog működni.
2013. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 schumilex55 ***** válasza:

[link]

[PONT]

com/2013/09/fifa-14-by-ea-sports-full-v129-apk.html

A végén nézd meg az instrukciókat, amúgy a licensz elenőrzést lucky patcher -errel ki lehet kapcsolni.

2013. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
És ha a lucky sem segít?Kingdom rush-on próbáltam de nem lett jó,tabletra kellene.
2013. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 schumilex55 ***** válasza:
Akkor próbálgatod a verziókat, mert nekem is volt ilyen, és olyan is hogy a lucky patcher nem volt jó aztán egy másik verzióval meg gond nélkül elindult...
2013. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!