Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki rejtett számmal...

Ha valaki rejtett számmal hívogat, mit mondjak neki, hogy megijedjen?

Figyelt kérdés
Igazából nem értem mit mond bele, valami olyanokat, hogy én vagyok isten/sátán/halál és itt állok a házatok előtt nézd meg. Igazából nem attól félek, hogy itt a halál a házam előtt, csak hogy ki ez a bunkó, aki hívogat, és hogy lehetne leállítani. Már rohadtul idegesít. Ráadásul szánalmasan elváltoztatja a hangját, mert amúgy szerintem egy 12 év körüli lány lehet, a hangból ítélve.
2009. nov. 26. 17:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én alapból fel sem veszem a rejtett számokat,Te se tedd. Ne is nyomd ki,had csörögjön,de ne vedd fel,majd elunja a kisk9csög!Üdv!
2009. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne vedd föl, egy idő múlva megunja, főleg ha vmi 12 éves.
2009. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a telefonomon van olyan hogy a rejtett számról érkező hívások automatikus kinyomása
2009. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt mondtam egy ilyen névtelen telefonos zaklatónak, hogy hívogasson csak nyugodtan, ha neki ez jó, nem az én pénzem fogy. Nem tettem le, ő unta meg hamarabb, azóta nem hívott.
2009. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem az a megoldás, hogy nem veszed fel mert hogyha az én mopbilomon nincs pénz a vonalasról hivogatok mobilt, és a mi vezetékesünk olyan hogy rejtett számmal hív mindenkit.
2009. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
én ha ilyenekkel hivoatnak azt szoktam mondani, hogy én meg 2 perce tudtam meg a rendőröktől a számod:D
2009. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
"Még egyszer felhívsz megbaszom anyádat a ravatalózon"
2009. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, ha van rá időd, és nem teszi rád és feljelentés alapján simán megtalálható lesz, hiába hív rejtett számon. Ha ez sem segít, mond neki, hogy te amúgy már kiderítetted, ki ő, és már készülsz a kibelezésre, vagy suttogj nagyon-nagyon zavarbaejtő dolgokat..próbáld meg te kikészíteni.....

Engem egyébként egyszer "telszámmal" hívogattak :D, kapott is olyan SMS-t bátyámtól, hogy be is fejezte rögtön....

2009. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mond azt neki h. BÚÚÚ... xD hátha megijed
2009. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani "hallo, kupleráj" Szohoz se jutnak és leteszik :D De ha a olyan hiv aki nem ismer és nem akarok beszélni akkor azt mondom hogy sajnos a testvére vagyok és külföldön dolgozik :D
2009. nov. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!