Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E telefonom...

Sony Xperia E telefonom folyamatosan veszi a pénzt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval minden rendbe volt de ma levont egy csomó pénzt(1500Ft)Fogalmam sincs miért csinálja ezt de nagyon rossz.Letöltöttem ingyenes játékokat de akkor még jó volt.Amúgy csak facebookra használom de Wifi-el.Nem értem.Tiltsam le az adatforgalmat?Lécci valaki magyarázza el nekem.Köszi.

#okostelefon;hiba;
2013. dec. 24. 18:14
 1/2 Verac ***** válasza:
fején találtad a szöget, tilts le az adatforgalmat és megoldódik a probléma. feltehetőleg valamelyik program lépeget fel netre vagy szinkronizál. az ilyen extra költségek elkerülése érdekében tilts le az adatforgalmat, és csak akkor használd ha kell. remélem tudtam segíteni ^^
2013. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon remélem hogy jó lesz.
2013. dec. 25. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!