Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha a telomon a...

Mit tegyek ha a telomon a 686Mb raam több mint 3/4-ed része MINDIG foglalt?

Figyelt kérdés

Letöltöttem már számtalan appot, egyik sem volt igazan jo. Ha pedig a beállitasoknal akarnam leallitani az appot, azt irja, hogy kart okozhat.

Tudom h vannak appok, amik mindig futnak (avast!), de azert ez mar sok.



2013. dec. 24. 22:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah, es meg mielott valaki megkerdezne: android (ályfonon ilyen problemak nem zaklatjak a kedves felhasznalot) :D
2013. dec. 24. 22:34
 2/6 anonim ***** válasza:
avastot töröld, amúgy meg android, sosem lesz végtelen szabad ramod, így van megcsinálva.
2013. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:

azzal ha további sz art szedsz le és az is fut akkor még kevesebb lesz.

egyébként meg ha eddig még nem fogyott el akkor tulajdon képen nincs is probléma.

a rendszer majd szabadít fel magának helyet ha szükséges,amíg van szabad ramod nem akad,nem fagy addig nem kell foglalkozni vele.

2013. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

"ályfonon ilyen problemak nem zaklatjak a kedves felhasznalot"


Androidon sem. Pontosabban téged zaklat ez a probléma, de hogy miért, azt nem tudom.

Android úgy van kitalálva, hogy ne kelljen foglalkoznod a RAM-mal. Ha 90%-a foglalt a RAM-nak, akkor is ugyanolyan gyorsan fog működni, mintha 90%-a lenne szabad.

Amíg van elég ram, hogy elindíts egy új programot, addig semmi különbség nem lesz, ha meg nem lenne elég szabad ram, akkor majd az Android vagy hibernál valamilyen másik alkalmazást, vagy kilövi.


Ne foglalkozz egyáltalán a RAM-mal, de azért az avast-ot töröld, mert annak a lassításon kívül semmi szerepe.

2013. dec. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nem akad túlzottan a rendszer, csak nem ertettem miert foglalt ennyi. Amugy ha kidobom az avast!-ot, a masik (most nem jut eszembe a neve) viruskereso jobb, vagy egyaltalan ne is legyen?
2013. dec. 25. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. A mobil vírusok nem olyan kifinomultak, hogy bármi baja legyen a telefonodnak. Illetve az esély, hogy bekapjál egyet is igazán kicsi.
2013. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!