Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sp van 2 napot...

Szabo7 kérdése:

Sony Xperia Sp van 2 napot bír az aksija alap használatban! 2-3 hívás néha net! Egy hónapos sincs a teló! Gyári hibás vagy ilyen szar az aksijuk?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 22:42
 1/6 dirtboy ***** válasza:

ilyen szar,erős hardver,nagy képernyő nagy pixelszámmal kis kapacitású aksik

ha gépen netezel akkor kapcsold ki a wi-fita telón,a fényerőt vagy automatán használd vagy állítgasd mindig a fényviszonyokhoz,ezekkel lehet egész sokat spórolni.

2013. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden okos telefon ilyen.

(Hagyjuk a szétlightolt romokat)

2013. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek már csak ilyenek, az én SP-m másfél napot bír játékkal, wifivel, nettel. Ha csak néhányszor netezek 2,5-3napot kibír. Ilyenek ezek.
2013. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor jó jártam ezzel a telóval is ha használom akkor napi szinten tölthetem ez nagyon jó
2013. dec. 25. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Kepzeld el, az osszes ilyen teljesitmenyu telefont toltheted naponta.

Ha nem tetszik, akkor vehetsz egy regi teglat, ami birja hetekig.

2013. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mivel ez egy okos telefon, nagy méretű kijelzővel, erős hardverrel, így ez benne van. mi bajod lesz ha minden este fel kell dugni? minden okostelefon ilyet, énis minden nap töltöm az SP-t
2013. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!