Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyar nyelv HTC One-ra?

Magyar nyelv HTC One-ra?

Figyelt kérdés
Németországban vásárolt HTC One-omon nincsen magyar nyelv, ami persze nem meglepő és ezzel a tudattal is vásároltam. De gondolom lehet magyar nyelvet hozzáadni. Ha igen, hogy? HTC szaküzletben vagy bármelyik telefonos megcsinálja? Vagy magamnak itthon?
2013. dec. 24. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Morelocale2 a boltból, ingyenes.
2013. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez baromság szerintem. Akkor lenne gond, ha Koreából vetted volna. EU-s készülékben kell lennie magyar nyelvnek, mivel idáig minden telefonban volt, így csak kell a One-ban is..

Keresd meg szerintem. Ha pedig tényleg nincs, akkor romolás, és magyar független romot rá kell dobni és kész is.

2013. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Igen ezt már letöltöttem és mikor rámegyek a Hungarian-ra kéri hogy pc-vel avatkozzak be. Te ezt megcsináltad már? Biztonságos? Mert megcsinálom csak tudni szeretném h megbízható-e az alkalmazás.

Másodiknak: Nem, sajnos tényleg nincs rajta ahogy nagyon sok más telefonon sincs amit itt kapsz.. Ez a 3. fajta telefon amit vettünk itt és egyikben sem volt. Márpedig nem ócska telefonok...

2013. dec. 24. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen biztonságos, ne aggódj.


A HTC modellekben elég ritka a magyar nyelv, ez ilyen...

2013. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen szép estét és békés, boldog karácsonyt!
2013. dec. 25. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!