Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G-s telefonom nem...

Iphone 3G-s telefonom nem müködik jól, de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy miért nem hozza be a "settings"-t ? Csak fehér háttér nem hozza be rendessen..

Mert a Cydia-t le töröltem mert Safe modban ment és most meg ez a probléma áll fent.. Kérek bárkit segitsen, abban hogy szedjem le a Cydia-t és mi a baja a telefonomnak? Nagyon jó lenne a segitség...



2013. dec. 25. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan sok tweak volt telepítve a cydiàból, hogy a jóöreg 3G már nem bírta. Egyébként menj az iTunesba és csinálj egy visszaállítást. Az majd törli a jailbreaket. Persze, ha valamilyen okossággal van függetlenítve a telefon, akkor ne csináld.
2013. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Meg oldottam :D Le töltöttem ujra a cydia-t és "WinterBoard" alkalmazás nékül nem tudom meg nyitni a "settings"-t :///
2013. dec. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!