Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás amivel...

Van olyan alkalmazás amivel tudom javitani a telefonom wifi vételét xperia sp-re? Elég sok helyen nincs jelem ahol a régi telefonommal volt!

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy komunikáció adásból és vételből áll.

Honnan tudod, hogy vétellel van gond. Ha az adása gyengébb, a helyzet ugyanaz.

Mindegy, hogy az egyik nem "érti" mit mond a másik, vagy a másik nem "érti" mit mond az egyik.

Az eredmény: nem fognak "beszélgetni".

Menj közelebb, a Wifi routerre tegyél nagyobb nyereségű antennát, de ettől függetlenül levonhatod azt a következtetést, hogy az újabb nem mindig jobb is....

Valahol, valamikor találtam egy WiFi teljesítménynövelő programot, de meg nem mondom hol leltem, sose használtam.

Ha mégis, számíthatsz rá, hogy több villanyt "fogyaszt", mert semmi sincs ingyen, hamarabb merül az egyébként sem combos akku.

2013. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen program.

Hardveres adottságokat nem lehet szoftveresen "javítani".

2013. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tudomány mai állása szerint nincs.
2013. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!