Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem tudok regisztrálni...

Mért nem tudok regisztrálni az app store-ra?

Figyelt kérdés
most kaptam egy iphone 5c-t és már töbször probáltam regisztrálni rá de mindig kérte a bankkártyát és azt nem szeretném megadni és most kaptam egy vidot a youtuben ahol mutassa hogz hogz lehet kártya nélkül regisztrálni, és most mikor rámegyek h új apple id nem reagál...

2013. dec. 25. 15:12
 1/1 WyLToR ***** válasza:

Egyszerű a technika leírom:

Apple ID készítésnél kattints egy alkalmazásra pl.: most angry birds star wars 2 az ingyenes. Amint ezt behozta mondja hogy csinálj egy apple id-t. Innentől kezdve már mindent csak gépelni kell. Bankkártyát nem kér, szóval nem kell aktiválnod semmi ilyet

Ha valami nem tiszta írj pm-t

2013. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!