Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » The iphone could not be...

Torque11 kérdése:

The iphone could not be restored an unknown error occurred 3194? ios 7. 0.4 van a telon.

Figyelt kérdés
Hello.A tegnap jailbreakeltem az iphone 5-om,minden jol isment,addig amig akartam egy programot telepiteni pontosabban a zeppelint de sajnos nem ment,es kitoroltem es mikozben a cydiaban jartam meg lattam valamit telepitva es gondoltam h kitorlom azt is,de csak felig toltotte be azt a savot mikor telepitesz vagy torolszki valamit a cydiabol igy gondoltam h kilepek de lefagyott a telo es ujrainditottam,de azota sajnos nem tudom bekapcsolni:(.Mikor bekapcsolom a telot kivilagit a kepernyo megjelenik az apple logo de egy par masodperc utan elaszik,es ujrakivilagit es mind igy csinal amig ki nem kapcsolom.Az iTunes felismeri, hogy egy recovery es DFU módban lévő készülék van csatlakoztatva a gépre, de nem tudom visszaállítani onnan mert 3194-es hibaüzenetet ír ki.valaki azt mondta nekem hogy lehet hogy bootloop modban van es hogy a hostot kell megvaltoztatnom,es akkor nem fogja kiirni 3194-es hibaüzenetet.(csak az a baj h eztet sem tudom hogy hogyan kell).Kerlek aki tud az segitsen,nagyon fontos lenne!Elore is koszi.

#host #Jailbreak 7.0.4 #iphone 5 nem kapcsol be
2013. dec. 25. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ha így is problémát jelent, akkor próbálkozz egy másik számítógéppel is..

2013. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom,de mar sikerult megoldanom a problemam,pont ahogy az elso linken van ugy sikerult hogy megcsinaljam.Koszonom valaszodat!
2013. dec. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!