Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy az androido...

Miért van az, hogy az androidos tablet váratlanul kikapcsol?

Figyelt kérdés
Van egy androidos tabletem és váratlanul leáll a rendszer amikor belépek a cromba vagy play áruházba megfagy és leáll ez miért lehet ! Köszönöm előre is a választ ;)

2013. dec. 25. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert androidos...

Én imádtam az andoroidot, és 4 éve használom, de a hátam közepére sem kívánom már pont ezért..... Mert optimalizálatlan szhar, akárhány szoftververziót, vagy főzött romot próbáltam is ki...

2013. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első!

Az android optimalizálatlan? Maga az android? Tehát van az android, s azt "rátöltik" egy tabletre, de az az android optimalizálatlan??? :D

Az android rendszert szokás minden tabletre optimalizálni, ezt a gyártó végzi el, kinek jobban, kinek kevésbé sikerül. Az nem az android hibája, hogy te valami sz.r tabletet vettél!

Kérdező! Teljesen mindegy, hogy milyen egzotikumot sikerült bevásárolnod, ez akkor sem normális jelenség, az optimalizálatlanság elsősorban lassulásokban nyilvánul meg, persze előfordulhatnak újraindulások is, de ezek általában LÁTSZÓLAG random szerűek. Ha van garancia, vidd vissza, ha nincs, akkor áruld el a "márkát" típust, hátha van hozzá kiadott gyári ROM, esetleg annak "újratelepítésével" megoldódik a problémád, továbbá lehet próbálkozni gyári beállítások visszaállításával beállítások menüből ill. recovery menu-ből.

2013. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!