Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri használtan...

Szerintetek megéri használtan telefont venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy telefont magamnak, és szerintetek megéri használtan?

Ezt a kettőt néztem ki:


[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. dec. 25. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút megér egy p ennyit.
2013. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is tudom, hogy megér ennyit, csak azért tettem fel a kérdést, hogy érdemes-e megvenni, mert félek hogy csak átverés stb.
2013. dec. 25. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Személyesen vedd át, és fizetés előtt nézd meg, hogy megfelelően működik-e. Előre utalással sosem szabad ilyen oldalakról vásárolni, ez az átverés leggyakoribb formája.
2013. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne minden átverés?

Gondolom levágós, hogy személyes átvételt kérj, postát felejtsd el, meg futárt.

Nyomkodd kicsit, beszéld meg hogy felveszed a kapcsolatot ha pár napon belül van vele valami, persze garin kívül.

2013. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy egyiket sem tudom átvenni személyesen, mert én Szabolcsban lakom, Nyírturán Nyíregyháza mellett, és mindkét település messze van.
2013. dec. 25. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont hanyagold, mert mint írtam, általában így húzzák le az embereket. (Utánvét sem ér sokat, dobozba bármit lehet rakni.)
2013. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, csak azért gondoltam, hogy használtat veszek, mert nem tudok sehogy sem pénzt szerezni könnyen.
2013. dec. 25. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress mást, sok eladó p van.
2013. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!