Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefonokat vásárlás...

Az okostelefonokat vásárlás után kell tölteni kikapcsolva 24 óráig?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondja, hogy kell, más pedig azt, hogy nem.

Tegnap kaptam egy Galaxy S4-et, és 4 órát töltött csak, nem tettem fel egy egész napra töltőre.


2013. dec. 25. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig kell tölteni amíg fel nem töltődik és sosem szabad teljesen lemeríteni.
2013. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, ha nem lenne túltöltés elleni védelem a telefonban, egy ilyen töltéssel az akksit ki is nyírnád.
2013. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz vele probléma. Mióta Li-Ion/Li-polymer akkujú telefonjaim vannak, sosem csináltam ilyen formázást (nem is kell), és nem adódott belőle problémám. Arra ügyelj, hogy ne merítsd túl, ezek arra érzékenyek.
2013. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régen volt ez "divat", az akkukat formázni kellett, mielőtt elkezdtük volna használni.

Ezeket már nem kell sem első használatkor, sem feltöltés előtt teljesen lemeríteni, de túltölteni sem, mert károsodik az anyaguk.


(Én konkrétan az anyámnak nem bírom elmagyarázni, hogy éjszakára ne hagyja a töltőn,... nem érti meg. Ő még abban a tudatban van, hogy minél tovább tölt, annál jobb. Mert ezt hallotta.)

2013. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönömba válaszokat!

Eddig minden éjszaka töltőn volt az előző telefonom, ès szerintem ennek is csak úgy tudom megoldani a töltèst. Az nagy baj ha minden èjszaka töltőn lesz? mert sokat használom

2013. dec. 25. 21:40
 6/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Hagyhatod éjszakára, lekapcsolja az áramkör a töltést ha kész.
2013. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek ment a zöld kéz :)

2013. dec. 26. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!