Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megcsinálni azt...

Hogyan lehet megcsinálni azt hogy a dolgokat (képeket, játékokat) eleve a memokártyára mentse?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Advance telefonom van

2013. dec. 26. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Naponta 5x megkérdezik, talán a keresőt kellene használni mielőtt ugyanazt a baromságot huszadjára megkérdezed.
2013. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom nem csak nekem kommenteled ugyanazt.Le lehet szallni rolam.En csak egy valaszt kertem nem beszolast.Ja, es neked is Boldog Karacsonyt! :)
2013. dec. 26. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tudom mi a válasz, leírtam már 10x és belefáradtam. Te képtelen vagy beírni a keresőbe, ráadásul még olvasni sem tudsz. Szépen kiírja a GYIK a kérdés felrakása után, hogy nézd meg itt vannak hasonló kérések, mert ötször megkérdeztek már mindent. És nem. Te nem olvasod el, hülyegyerek módjára kirakod az ezredik ugyanolyan kérdést. Mert ez legalább az ezredik ha nem több.

Meséld el légyszíves, miért jobb fél napot várni a válaszra, mint beírni a keresőbe, hogy kidobja azonnal?

Vagy tovább megyek. Ott a google. Ezernyi leírás és tutorial minden telefonhoz. Fél perc megtalálni. Vagy azt szeretnéd, ha valaki helyetted beírná, és belinkeli? Esetleg hiányzik pár gomb a billentyűzetedből?

A válaszokra pedig nem kontrázni kell, hanem elgondolkozni rajtuk.

2013. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És neked is Boldog Karácsonyt!
2013. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azert irom ki mert tudod nekem mas telefonom van es esetleg maskepp mukodik!
2014. jan. 30. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!