Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S-re hogy tudom...

IPhone 4S-re hogy tudom visszatenni az iOS 6-ot? IOS 7 nagyon nem jó, ledob a Safariról, App Store-ból, Fb-ról, Viber-ről. Vagy lehetséges egyáltalán visszaállítani valahogy?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 13:01
1 2
 1/18 anonim válasza:

1. Le kell töltened a megfelelő "firmware" verziót innen: [link]

2. Ha még nincs letöltve az iTunes, töltsd le innen: [link]

3. Nyisd meg az iTunes -t, majd, ha megjelent az iPhone ikon, kattints rá

4. Windows -nál a "SHIFT" billentyűt lenyomva kattints a frissítések ellenőrzésére

5. Előugrik egy fájlkiválasztó ablak, és itt válaszd ki az ipws kiterjesztésű file -t


Csak saját felelősségre!!! - elveszhetnek adataid (biztonsági mentés ajánlott) - ha nem sikerül,akkor visszaállítás módba kell tenni, és iTunes -on az iPhone visszaállítására kell kattintani

2013. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm! Ment a zöld kezecske!
2013. dec. 26. 13:20
 3/18 A kérdező kommentje:
iMac esetén is ezeket a billentyűket használjam?
2013. dec. 26. 13:22
 4/18 A kérdező kommentje:
úgy értem, a Shift billentyűt, és nem billentyűket..
2013. dec. 26. 13:23
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom nincs ios7-tel 4s-en. egyébként nem lehet downgrade-elni. amit az első leírt nagyon jó, csak ott meg fog állni iTunes azzal az üzenettel, hogy már frissebb szoftver van rajta.
2013. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Hát elvileg ott az Option billentyűt kell lenyomva tartani, de kipróbáltam, és sajnos az Apple nem írja alá ezt a verziót
2013. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Nem tudom, de lehet, hogy ez jó: http://www.youtube.com/watch?v=8WuQxc6R0Hc
2013. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor most lehetséges az is, hogy nem az iOS 7 hibája? Köszönöm a válaszokat, bocsánat az értetlenkedésért, jó indok, hogy nő vagyok és ezt "nem kell tundom" :D
2013. dec. 26. 13:38
 9/18 A kérdező kommentje:
tudom, na..
2013. dec. 26. 13:39
 10/18 anonim válasza:
Hát, nekem iPad -en régen nem volt semmi baj, de frissítés után engem is néha kidob néhány progiból :(
2013. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!