Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch Fire kérdése...

Alcatel One Touch Fire kérdések? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Alcatel One Touch Fire mobiltelefonom van , aminek Firefox OS rendszere van.

1.Hol és hogyan lehet bekapcsolni a mobilinternetet?

2.Hol lehet megadni a jelszót a Wi-Fi-hez? Mert beugrik pl.3 név és XY-nak meg lehet adni a jelszót , de amire én akarok rácsatlakozni , annak nem mindig.Mióta tudom a jelszót , azóta nem ugrik be.

3.Mivel nem Android-rendszer van , hanem Firefox OS,így nincs meg a Play Áruház , csak az ún.Marketplace ,ezért nem találtam meg a:-Pou-t

-Bou-t

-Moy-t

-Alkímia-t

-Panda Jump-ot

-Szókereső-t

Ezeket hol tudom letölteni?Mert szinte csak ezekért a játékokért kértem új telefont.

4.Hol és hogyan lehet beállítani csengőhangot?

5.Hol és hogyan lehet beállítani a zenékhez képet?

6.Hol és hogyan lehet beállítani a GPS-nél , hogy mondja , mikor mit kell csinálni?Pl. ..... utcához forduljon balra!

Ha valamit kihagytam , akkor bocsi , de még új vagyok az okostelefonok közt.


2013. dec. 26. 16:16
 1/4 anonim válasza:
figyelj nekem is ugyanilyen nem tudok vele mit csinálni én is pont így jártam de sztem eladom ezt a telefont mert nincs rajta pou és én is csak ezért akartam újjat
2014. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ReDoxXx válasza:
Mennyi idős vagy? Mondjuk lényegtelen, mert kicsi lehetsz vagy idős és nem árulod el az igazat, de ezek annyira alapvető dolgok, hogy google is kidobja simán. Csak azért láthattad volna, hogy ez F-os rendszerű.
2014. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem előtte annyira béna érintősöm volt,hogy még az alapvető dolgokat se tudta! Ezért nem voltam járatos a telóknál. A boltban meg azt mondták,hogy a firefox ugyanazokat a játékokat tudja,mint a google. És a marketplace=play áruház. Csak persze ott érdekesen PONT nem volt wi-fi,hogy ezt megmutassák. Csak éppen másik boltos ott netezett mellettünk a telóján. Amúgy meg te honnan tudod mennyit kerestem én a google-n? Két hétig csak folyamatosan ezeket a dolgokat böngésztem!
2014. júl. 20. 13:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyátalán neked ilyen telód van?? Bár lényegtelen, mert akármit hazudhatsz!
2014. júl. 20. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!