Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez a tok és...

Szerintetek ez a tok és kijelzővédő fólia megfelelő lenne Xperia Sp-hez?

Figyelt kérdés

Ha esetleg tudtok jobbat,akkor linkelnétek?

Nagyon megköszönném!

A toknál elsősorban a védelem a legfontosabb,kicsit tartok tőle,hogy a Nillkin tok szabadon hagyja a telefon tetejét,ez hátrány lehet?


[link]



A védőfóliánál szeretném azt,hogy ne lehessen annyira érezni a felületén,hogy rajta van a telefonon,tehát csússzon eléggé.Természetesen legyen átlátszó és tartós.


[link]



:)



2013. dec. 26. 16:40
 1/9 A kérdező kommentje:
És ha esetleg valaki ismeri azt a tokot,nem túl vastag,nem rontja a telefon fogását nagy mértékben?
2013. dec. 26. 16:43
 2/9 anonim ***** válasza:

jó drága így ...

[link]

2013. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék _ennyire_ drága fóliát. Én a mostani telómra csak úgy "vaktában" rendeltem az internetről egyet. 2,3 dollár volt 5 darab víztiszta. Azaz kb 500 forintért vettem ötöt.

Adott hozzá kendőt és simító paklit is. Gond nélkül feltettem, az elsőt elrontottam, utána szinte soha, ha rendesen megtakarítottam.

Én nem kímélem a telefont, kulcsot "dobok" mellé, asztalra kijelzővel lefelé is leteszem, mégis 3-4 hónap mire úgy összekaristolódik, hogy nem feltétlenül kellene cserélni, de inkább kicserélem már. Tehát nagyon jól bírja. Nem válik fel az oldala sem, és nem jön le magától.

Én ennyi pénzért csak végszükségben vennék... Amúgy kínából jön, és ingyenes a postázása.

Jah, és nem is érzed, hogy rajta van, olyan mintha az eredeti képernyőt simogatnád.


A tok nekem nem tetszik, de ez ízlések és pofonok. Én pont emiatt vettem egy vékony szilikon tokot, hogy ha leejtem ne legyen baja, és tökéletesen megóvja. Vékony, nem olyan mintha "kotont" fogdosnál, mégis védi.


Többször esett már betonra, kijelzővel lefelé a vágányok közé (vasutas vagyok) és semmi baja nincsen. Ha leveszem a fóliát és a tokot vatta állapotban van.

2013. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tessék kikerestem, árulnak a te telefonodra is:

[link]

2013. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,meg is rendelem!

Már csak a tok a kérdéses,de most megpróbálok arra is másikat keresni.

2013. dec. 26. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarlak a tokról lebeszélni, ha ilyet szeretnél vegyél ilyet :) Ez inkább ízlések és pofonok kérdése.


A fóliánál számolj úgy, hogy általában 2-3 hét alatt jön meg, ha addig szeretnéd védeni a telót inkább ruházz be egy drágább de azonnal megvehető fóliára!

Én most vettem iPad-et akartam rá rendelni fóliát, de csak nem volt készleten az ipad csak nem csak nem, már le akartam tenni róla, mire 23-án lett egyszercsak, és hirtelen kellett rá fólia. Akkor vettem 2 darabot 2800-ért a Media Marktban... Mert hol veszel hirtelen, 22-én este, amikor 23-án külföldre mentem, utána meg szenteste napján nem olcsó fóliát akartam kajtatni :D De mindegy, már meg is rendeltem, gondolom ellesz rajta 3-4 hónapot, addigra meg megjön az olcsó, de ugyanúgy jó fólia :)

2013. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nah, most a kérdésed miatt megnéztem, árulnak-e az iPad minire fóliát, és igen :D


[link]


Pár hete kérdeztem tőlük, akkor azt írták vissza nem árulnak, mert nem fér bele a szokásos borítékukba.


Most meg is rendeltem tőlük, 1200 forint 3 darab, mégsem 1400 forint darabja :D


Köszi!!:D

2013. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is SP-m van, és a kérdésre jövő válaszok engem is érdekelnének. Nekem sikerült 1500 forintért egy elsőnek jónak kínéző tokot venni, de egy nap után levettem mert nagyon vastag. Fólia nekem is kéne, lehet megrendelem amit itt linkeltek, de tokból viszont valaki tudna egy tényleg nagyon vékonyat linkelni?
2013. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tokot annó a Gigatelnél vettem, esetleg náluk nézegessétek meg, hátha:

[link]

2013. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!