Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is gyorsan merül az...

Másnak is gyorsan merül az iPhone ja?

Figyelt kérdés
Messenger es hasonlo alkalmazások mellett elég gyorsan merül

2013. dec. 26. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
sok dologtól függ a merülés. sokan panaszkodnak 4S és 5 telóknál, találgatják. lehet az iOS7 is a gond, de lehet sok más is. jelenleg az én 2 éves 4S-em is zabálja az energiát, pedig a létező összes spórolási lehetőség, amit különböző oldalakon találtam, azt megcsináltam. megnéztem, az akksim jelenleg max 1000 mAh-ra lehet feltölteni, ennyi az elhasználódás. üresjáratba merül 5-10% éjszaka alatt. lassan túl lesz a 600 töltési cikluson, érik a cseréje valamikor tavasszal, ha addig esetleg valami szoftveres megoldás nem lesz. jelenleg 7.1 b2-t használok, valamennyit segít, de nem sokat. talán ígéretes, hogy a végleges 7.1-ben találnak rá megoldást, mert tényleg rengeteg ember panaszkodik.
2013. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én csak haverom példáját tudom felhozni. A legkisebb fényerőn tolja, szó szerint a minimumon, de nap végére dugó! Tehát szerintem igen, másnak is. De ez ilyen Apple vonás.. 1 nap a szint. Akárhány Applés ismerősöm van, a másfél nap volt a max, de az tényleg nem nagyon használta
2013. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát azért szerintem nem. iPhone 4-em mikor volt, azzal ha nem használtam, csak minimálisat, 2 napig simán kibírta, csak azért töltöttem fel ilyen 30%-nál, hogyha másnap kéne, akkor ne 30%-al induljak el. 4S az köztudott, hogy 4-hez képest nem sokkal nagyobb akksit kapott, és így elég gyenge, 5-nél viszont már jónak kellene lenni. most valami gáz van, és mindenki azóta panaszkodik, amióta iOS7-re frissített...persze lehet tudatos, hogy a 4S és 5 helyett vegyed az 5C-t. 5S-nél meg gyári akksi hibák voltak. az a helyzet, hogy amióta nincs Jobs, azóta minőségileg nagyon visszaesett az Apple. régen azért nem ez volt az általános.
2013. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, szóval lehet az iOs 7 is a közrejátszik? ( 7.0.4 )

messengertől nem annyira merül. a játékok zabálják de ez gondolom természetes. csak nem akarom napi 2x tölteni mert félek hogy tönkrevágja az akksit

2013. dec. 26. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
előző verzióban a messanger is szívta, de azóta elvileg ez javítva lett. igen, én is most alig nyúlok hozzá, tényleg csak, ha muszáj.
2013. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos várni kell a 7.1 et
2013. dec. 27. 12:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek :D
2013. dec. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!