Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem van egy huawei ascend...

Szőlősi szilveszter kérdése:

Nekem van egy huawei ascend y200-am és rootloni szeretném de amikor belépek abba menübe amikor a power+ hangerő fel gombot kell nyomni és rádugom az usb-t utána elíndítom azt a root. Bat fájlt és megakad a waiting for device-nél mi a bajj?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek nagyon megköszönném :)

2013. dec. 26. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Hiányzik egy driver, nem ismeri fel a készüléket, nem tud kommunikálni, nem tud rootolni....

Jó a sorrend??

2013. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Netán ez?

forrás: [link]


- Töltsd le a fórumból a két szükséges zip fájlt:

[link]

[link]

- Csatlakoztasd a telefont a számítógéphez az USB kábellel.

- Meg fog jelenni egy új CD meghajtó a Sajátgépben. Menj be a Drivers mappába, és telepítsd fel az adb_drivert.

- A root...zip fájlt csomagold ki valahova a számítógépeden.

- A Superuser...zip-et másold fel a telefonra, a microSD kártya gyökérkönyvtárába - de ne csomagold ki!

- Kapcsold ki: beállítások > alkalmazások > gyors bootolás

- Kapcsold be: beállítások > alkalmazások > alkalmazásfejlesztés > USB hibakeresés

- Csatold le a telefont az usb kábelről, majd kapcsold ki a telefont.

- Tartsd _egyszerre_ lenyomva a bekapcsolás gombot és a hangerőszabályzók közül a halkítást kb. 10 másodpercig.

- Csatlakoztasd a telefont a számítógéphez. (Ha driver települ a csatlakoztatás után, várd meg, amíg lefut a telepítés.)

- Indítsd el a korábban kicsomagolt root...zip fájlban található mappából a root...bat fájlt.

- Ha minden rendben zajlik, néhányszor entert kell nyomni a batch fájl futása során, más teendő nincs.

- Miután lefutott a batch fájl, csatold le a telefont az usb kábelről, és vedd ki az akkut.

- Tartsd lenyomva a hangosítás hangerőszabályzót és a bekapcsolás gombot, ÉS miközben lenyomva tartod őket, helyezd vissza az akkut. A gombokat közben ne engedd el egészen addig, míg a képernyőn azt nem látod, hogy...

- a recovery mode-ba jutottál. Itt a hangerő le-fel gombokkal tudsz navigálni, a bekapcsolás gombbal tudsz okézni.

- Válaszd az "install zip from sdcard"-ot.

- Válaszd ki a Superuser...zip-et

- A következő menüben válaszd a "Yes - Install..."-t

- Ha végzett, válaszd a reboot opciót.

- Miután újraindult és bebootolt a telefon, töltsd le a Google Play áruházból a Root-Checker alkalmazást. Ezzel ellenőrizheted a rootolás sikerességét.

2013. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen így csinálnám a driverek fennt vannak adb meg amiket feltett amikor csatoltam az usb-t a telohoz

mindegyiket sikeresen feltette

2013. dec. 26. 20:36
 4/10 A kérdező kommentje:
ha netalán facebook-on be tudna valaki jelölni ott megbeszélhetnénk gyorsabban hogy mit is rontottam el
2013. dec. 26. 20:37
 5/10 A kérdező kommentje:
nevem a kérdés felett
2013. dec. 26. 20:37
 6/10 A kérdező kommentje:
de mind1 kérlek segítsetek
2013. dec. 26. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Elnézést, de sokat foglalkozok sokféle Androidos jószággal, általában tudom, hogyan lehet rootolni, vagy mint látod, gyorsan megtalálom a forrást, de konkrétan ezt nem ismerem.

Kézben fogva, nyomkodva tudok előrejutni (vagy sehova).

2013. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Esprimo Mobile ***** válasza:
Én sem boldogultam vele ,feladtam. Valahol olvastam , volt aki több fajta telót is símán root-olt már, de az y200-al ő sem boldogult. Van akinél simán megy ,van akinél sehogy-sem. Te mien oprendszert használsz? Nekem Jogtiszta win7-home prémem van. Ez csak saját filozofálásom hogy lehet a win7-kavar valamit az y200-nál és csak az xp engedi közelebről barátkozni a root-oló progi-val a telót (amugy drótos file és net megosztás remekül müködik). Már régen játszadoztam vele de több rootoló prog.-al is próbáltam, volt ojan amit még arra sem siekerült rávennni hogy észlelje a telót. Csak 1 pc-m van , semmi kedvem xp-t buherálni rá egy kósza gondolatom miatt. Ezért vagyok kíváncsi az oprendszeredre.
2013. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írott win7 home premiumom van amugy az se xperia x8amat tudtam rootloni azt felimerte...
2013. dec. 29. 22:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Rosszul csinálod azért:

Driver telepit a CD-ROM:\drivers\adb_driver könyvtárból.Usb kábel kihúz.Fastboot pipa ki ,usb hibakeresés pipa be.Majd teló kikapcs és hangerö LE + bekapcsgomb.Csak huwaei logo lesz más nem.Usb kábel bedug majd pcről inditani kell root_v5.2.bat-ot.Space gomb ha 3db okay megvan akkor kész is van.Akku kiszed majd telefont indit hangerö FEL+bekapcs gombbal és tartani mig a cwm bejön.Ott a hangerö gombokkal kiválasztani install zip sd card opcióban a kártyára másolt Superuser-3.0.7-efghi-signed.zip fájlt és telepiteni majd reboot.Ha jól csináltad lesz egy superuser ikonod

2014. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!