Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most komolyan, mennyit zabál...

Most komolyan, mennyit zabál még az android? És mekkora hardver kell az embereknek?

Figyelt kérdés
Volt egy Galaxy S-em, ami nem volt egy hű de jó készülék, de nálam pl. minden játékot vitt, amit csak ráraktam és azok nem voltak éppen Angry Birds szintűek. Aztán kijött a Galaxy S2, amire nem egy ember mondta - nyilván kicsit sarkítva - hogy erősebb, mint egy laptop. Aztán ma meg már a 768 MB RAM is kevéske, 512 MB egyenesen gáz, a MALI-400 (ami a Galaxy S2 GPU-ja volt anno) már harmatgyengének számít. Alap a kétmagos telefon, ha a rendszert egy idő után nem frissítik, akkor már mindenki mondogatja, hogy halva született (pl. a Badánál, akkor meg nem értem, hogy miért vették a Wave-eket, vagy az embereknek így utólag jár csak a szája?), az ICS, meg a Jelly Bean 4.1 már réginek számít, egy 2-3 éves telefon már őskövületnek van mondva. Mi kell még az embereknek? Még újabb android, még nagyobb rendszerigénnyel? (ha a KitKat olyan lazán megy 512 MB RAM-mal, akkor miért írja mindenki, hogy ilyen specifikációval nem szabad androidot venni?) Meg 7 hüvelykes telefonok? (2 éve még itt ágált mindenki, hogy milyen tepsi a 4 col, most meg már játékra és filmnézésre sem jó, blabla) A micro-nano-SIM kártya-őrületről már nem is beszélve.

2013. dec. 26. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs róla. Huawei Ascend Y200-al vígan elvagyok egész nap.
2013. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
39%

Az ember borzasztóan telhetetlen lény, ezért sose lesz neki elég jó ami van a jelenben, folyton törekedni fog a jobbra és jobbra.

Szerintem ez amiben jelenlg vagyunk már csak a pénzről szól, semmi egyébről.

Én ennek ellenére is nagyon jól megvagyok ilyen meg olyan Samsung galaxy tab nélkül meg telefon nélkül meg a gagyi iPhone/iPad meg iPhone-ok nélkül is. A telefon arra való hogy telefonálj rajta, nem azért hogy fizikai képeletek végezz el rajta.

2013. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha leragadtunk volna a Galaxy S meg a Huawei Y200 szintjén már rég tönkrement volna az összes gyártó.Ha fejlesztő lennél legalább látnád a dolgokat.De így 0 hozzáértéssel ebből ez csak egy csóró,magyar nyálfröcsögése.
2013. dec. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*látszik.Előbb kimaradt.
2013. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csóró, most épp egy HTC EVO 3D-t fogok beszerezni, úgyhogy nem ragadtam le a Galaxy S szinten. Bár nem tudom a mostani szint, miért lenne fejlettebb, érveket még nem kaptam erre vonatkozóan.
2013. dec. 31. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!