Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális, hogy az Xperia...

Az normális, hogy az Xperia SP-m fél óra alatt 16%-ot tölt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 21:37
 1/6 dirtboy ***** válasza:

konnektoros töltésnél baromi rossz.

én múltkor néztem az időt,opti G telóm van 2100mAh aksival és 1200mAh töltővel.

35%ról 90perc alatt 96%ra ment fel,net ki volt kapcsolva,telóhoz nem nyúlkáltam közben.

2013. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem használod közben, nem az. Ha pl játszol, akkor meg teljesen normális.
2013. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, akkor gáz van, mert nem használtam, háttérben nem futottak programok, és így töltött ennyit :/

Az biztos, hogy nem az akkuval van a baj, mert a telefon adatainál azt írja, akku állapota jó.

2013. dec. 26. 22:15
 4/6 dirtboy ***** válasza:

az a merüléstől függ,ha sikerül feltölteni akkor utána nézheted hogy mit bír,mennyire merül,ha normálisan merül akkor nem az aksival lesz a gond elvileg.


ha van másik okosteló amin nézheted hogy tölt e rendesen a töltőd az is is jó dolog.

2013. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Xperia.floyd ***** válasza:
Ha melegszik közben, akkor kapcsold ki és úgy töltsd 1-2x... nálam is előjött egy nagyon lassú töltés egyszer és közben melegedett is, de ez megoldotta. Egyébként még érdemes megnézni nem-e keverted össze egy másik telótöltővel amleikyk kevesebb szuflát ad le... :)
2013. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szar a töltője az SP-nek 800 miniamper?? Felcseszett!
2013. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!