Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tabletemen ha megnyomom a...

Ismeros kérdése:

A tabletemen ha megnyomom a képernyő zárolása gombot, akkor a normál helyett úgy reagál mintha hosszan nyomva tartottam volna azaz ki jön egy kis ablakba hogy Leálítás, Ujraindítás, stb. és aztán bármelyiket is választom ujraindul mit tehetnék?

Figyelt kérdés
OMEGA MID 7108, Android 4.0.3, próbáltam már rendszervisszaálítást de semmi hatása.

2013. dec. 27. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Hagyd hogy magától kikapcsoljon a képernyő.
2013. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal semmit nem érek.
2013. dec. 27. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor sem zár le, ha magától kikapcsol?

Persze nem tartom én sem jó megoldásnak, de érdekes, ha így van. Mert ha így van, akkor lehet szimplán ki van kapcsolva a képernyő zárolása.

Menj a beállításokba, ott a biztonságra, s mindjárt az első menüpont a képernyő zárolása, arra bökj, majd válaszd a csúsztatást.

2013. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget de már rájöttem hogy mi a baj. Be volt ragadva a gomb egy kicsit, pont annyira hogy be tudtam nyomni de úgy érzékelte mintha hosszan nyomva tartottam volna.
2013. dec. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!