Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintős, csúsztatós vagy...

Érintős, csúsztatós vagy hagyományos? Melyiket választanád és miért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel mind a három ugyanazt tudja, márka is u.az. Melyiket választanád? És miért azt? Esetleg neked milyen van?
2009. nov. 27. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hagyományos. kevesebb a hibalehetőség
2009. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hagyományost választanám, vagy esetleg az érintőst.
2009. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hagyományost, elegem volt a többiből, mindig az extra ment tönkre hamarabb benne...
2009. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyományos! Hiába h a másik 2 esetleg jobban néz ki.De sajnos sokkal hamarabb mennek is tönkre
2009. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Én az érintőképernyőset.

Azért, mert már elegem van a hagyományos telefonokból.

Eddig csak Sony Ericsson-om volt, hagyományos meg csúsztathatós, de a különbség annyi, hogy másképp néz ki, meg van benne pár másik dolog, de nagyon unom, hogy ugyanolyan a menü, ugyanaz az egész dolog.

Érintőképernyős (pl. iPhone) azért lenne jó, mert teljesen más az egész telefon, kinézetre és működésben is.

2009. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már elég fejlett érintőképernyős telefonok is vannak amik jól bírják a másik kettő már nagyon unalmas nem feltünő!
2009. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegyik telefonnal vannak tapasztalataim és azt vettem észre, hogy a kagyló, a csúsztatós-"hajtogatós" telefonokban nagyon hamar tönkremegy a képernyőt és magát a telefont összekötő szalagkábel. Az érintőképernyős telefonok fejlettek de egyszer esik le máris tönkremegy a képernyő, mehetsz a szerelőhőz ahol ennek a cseréje min 20000Ft.

Ezért én mindenképpen a hagyományos telót javaslom.

2009. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

15:45 , szerintem is unalmas, de nekem nem azért kell telefon, hogy feltűnő legyek.


Előző, ha valaki vigyáz a telefonjára, annak nem kell ettől félnie.

2009. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is az érintőképernyőset választanám!

Legalább lenne valami változás az elmúlt évekhez képest.. :)

2009. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha feltűnő akar valaki lenni, hordjon feltűnő ruhákat.

A telefon úgyis legtöbbször a táskában, zsebben van.

2009. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!