Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 8 és 7.8 támogat...

Windows Phone 8 és 7.8 támogatás 2014-ig. Ugye van jövője a wp készülékeknek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ezek az időpontok a Microsoft részéről történő támogatásra vonatkoznak. 7.8-at fejlesztők már most is hanyagolják, de WP úgy en bloc sosem volt egy kedvenc, igaz, ha nagyon-nagyon lassan is, de javul a helyzet.

Az, hogy van-e jövője a platformnak, olyan kérdés, amit senki sem fog megválaszolni. Én azt mondanám, hogy LEHET, hogy van, de ehhez elsősorban MS-nek kell gatyába ráznia az OS-t, és a felhasználók által már WP7-es időkben hiányolt feature-öket implementálnia (nézd meg a uservoice-os szavazást a részletekért). Ha több felhasználó fogja használni, fejlesztők számára is vonzóbbá válik, és ez a folyamat öngerjesztő...

2013. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mert ahol nézem nagyon sokan dicsérik a wp készülékeket és általában pozitív vissza jelzéseket kap szerintem a IOS mellet wp nagyon jok az androidnál biztosan.

Szóval sok wp készüléket adnak és sokan megvannak vele elégedve azért nem értem ezt. Várom a további válaszokat.

2013. dec. 27. 12:29
 3/20 anonim ***** válasza:

Kiforratlan rendszer még

Szerintem nincs jövője, max vergődni fog

2013. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A WP8 2016-ig támogatott, és félévről félévre jönnek a fő szoftverfrissítések. Én a WP-ben látom a jövőt, és ezt alátámasztja a növekvő részesedés a mobilpiacon, és a sok pozitív visszajelzés a felhasználók részéről.
2013. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én is wp8 ban látom a jővöt már most jobbak mind a szar droidos telefont és igen nagy számban adnak el belőle a samsung telefonok sztem pofátlanul drágák.
2013. dec. 27. 13:12
 6/20 anonim ***** válasza:

"Én is wp8 ban látom a jővöt már most jobbak mind a szar droidos telefont"


1) Ha érvelni akarsz, akkor a nyelvtanod ne úgy nézzen ki, mint egy 12 évesnek (bár neved alapján nem vagy sokkal idősebb), mert így rögtön kevésbé értelmesnek tűnsz, és a véleményedre is kevesebbet adnak.

2) Ha érvelni akarsz, ne felejtsd el az érvet. Az, hogy szerinted szar a droidos telefon senkit sem érdekel. A világon eladott összes okostelefon 80%-án Android van. Szerinted egy szar rendszert megvettek volna ennyien? Persze nem tökéletes a rendszer, van hibája, de a WP-nek,iOS-nek, Tizen-nek, Firefox OS-nek, Sailfish-nek, Ubuntu Touch-nak és az összes létező OS-nek is van.

És ha sok embert hallasz akik nincsenek megelégedve az Androidos telefonjaikkal, az is azért van, mert 5 eladott okostelefonból 4-en Android fut. Sokkal többen veszik, így sokkal több véleményt hallasz róla, így sokkal több negatív véleményt is hallasz róla.

Illetve sokan megveszik a 20 ezer forintos gagyi Samsung-ot, és arra panaszkodnak. Ettől még nem az Android szar, hanem a Samsung, hogy sorra adja ki a hulladék telefonjaikat, és az emberek, hogy megveszik ezt.


Igaz, a WP8 egy jóra sikerült OS, ezzel senki sem vitázhat, de hogy jobb lenne az Androidnál? Ne vicceljünk. Lehet vannak területek, ahol jobb, de nézzük meg az Android hány területen jobb nála.


És ahogy már valaki írta, a WP8 2016-ig támogatott. Ez nem azt jelenti, hogy a Windows Phone-ok addig működnek csak, hanem hogy a WP8-as telefonok addig kapják a frissítéseket. De lesz majd WP9 is, ami meg lehet 2020-ig lesz támogatva. Szóval a Windows Phone-nak még nincs vége, és bár nem megy nekik annyira a piac, még van esélyük nagyobb piaci részesedést nyerni és sokáig jelen lenni az iparba.

2013. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igazad van elnézést a nyelvtanom miatt.

Droidos telefonba szerintem csak a sony jó.

De ez egyének kérdése szerintem mindenkinek más tetszik.

2013. dec. 27. 13:55
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért azt se felejtsük el hogy wp 2012-ben jelent meg még az android 2008-ban!
2013. dec. 27. 13:58
 9/20 anonim ***** válasza:
Aki nem játszani vesz telefont és van esze az WP-t vesz. Androidot max 80k felett ajánlok, bár ott is oda-vissza veri őket egy Windowsos Nokia. Volt droidom, nem is egy. Egy szutykadék rendszer, stabilitásra kb. a Windows XP szintjét hozza.
2013. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyetértek nekem is wp 8 van nokia lumia 625 de játékra is kiváló : ) .
2013. dec. 27. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!