Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel csóró paraszt vagyok...

Mivel csóró paraszt vagyok igy csak Xperia P és Moto G közt tudok választani, de melyiket?

Figyelt kérdés

Most amugy tényleg viccen kivül mondom, hogy ma már csórónak számit az, akinek csak már egy 50ezer forintos teló is drágás? Pedig egyáltalán nem keresek rosszul, mégse tennék félre EGY HAVI fizetést egy Iphone 5s-ért, mondjuk.


Még ezeket a cimben nevezett telokat is ugy venném meg, hogy eladnám a mostani telómat 20-ért.


Nekem olyan teló kéne, ami nem nagy. Mert engem feszélyeztet, hogy egy nagy tepsi ott van a kezembe és bármikor ki tudják kapni, meg könnyen kiesik a kezemböl, meg külön pakolgatni kell, mert nem fér el sehova.


1 GB RAM legalább.


Dualcore 1 GHz legalább. Mostani telómon ICS van, 600MHz-s első generációs Snapdragon CPU-val, mégse érzem a kényszert, hogy földhözbaxkodjam félóránként, amiért "lassú"...nyilván, akinek minden xar fut a telon egyszerre kontrolálatlanul, annak minden teló lassú, ami nem került egy vagyonba.


LED. Igen, kell zseblámpa


Autofókusz.


720p-be tudjon felvenni videót. Esetek többségében ugyis VGA-ba fogok videózni, de ha egy telo felvesz 720p-be, akkor nagy rá az esély, hogy VGA-ba még stabilabban vesz.


Első kamera, VGA simán megteszi. Skypehoz.


2013. dec. 27. 12:23
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Moto g
2013. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
DE HÁT AZ HAMAR LEMERÜL! Nekem nem kell olyan teló, ami egy napot se bir ki!
2013. dec. 27. 12:41
 3/50 anonim ***** válasza:

Neked valami orvos kéne inkább

Moto g sokkal jobban megéri, mint az l.

Te akarsz a kettő közül választani

2013. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
*p
2013. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Moto G.Hardveresen sokkal erősebb,újabb és megkapja a 4.4 KK-t is.Egyébként az egyáltalán nem csóróság,ha valaki nem látja értelmét kifizetni 3 havi minimálbért egy telefonért.
2013. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

de én nem akarok játszani meg ilyenek, basszus, nekem van számitógépem!


Mi a rosszbajért nekem quadcore teló, hogy lemerüljön fél nap alatt? Meg azért, hogy a ipari hulladék modon megirt appok is gyorsan fussanak rajta (és meritsék az akksit a végtelenbe?)

2013. dec. 27. 12:47
 7/50 anonim ***** válasza:
Akkor mi a tökömnek teszel ki ilyen kérdést,ha mindenkit leugatsz és leszarod mindenki véleményét?Vegyél amit akarsz.
2013. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval, te írtad, hogy e 2 közül tudsz választani, akkor meg miért b*szol le mindenkit, aki a Motorolát ajánlaná?
2013. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de akkor mi a fqszomat akarsz?

Te akartál a két telefon között dönteni.

2013. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Mert én nem tudom megérteni, hogy miért jó az embereknek, hogy egy nagy batár tepsit kaparásznak elö a kistáskájukból minden 2 percbe és fél nap alatt lemerül.
2013. dec. 27. 12:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!