Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem enged wifivel...

Miért nem enged wifivel netezni? Hol kell regisztrálnom vagy beállítanom?

Figyelt kérdés
Digis internetünk van. Van egy wifi modem, és a számítógépben az okosság ami fogja a jelet. :) Netezés előtt az rögtön be is dobja a Digis regisztrációs oldalt. Enélkül nem is enged netezni. De se a telefonok, se a tabletem nem dobja ezt be! /Párom Nokia Asha telefonja azt hiszem igen, ő tud is netezni/. Mit tegyek ilyen esetben? Hiszen hiába van wifi, hiába fogja a jelet a telefonom, a tabletem, nem tudom használni! Légyszi ne írjátok, hogy menjek be a szolgáltatóhoz, meg kérdezzem ott ahol a wifit vettem, mert ezt csak átmeneti megoldásként szeretnénk használni az ünnepek alatt.
2013. dec. 27. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:

az elég baj ha folyton bedobja.

Első körben a router admin oldalán klónozni kellene a számítógéped MAC címét, majd úgy bejelentkezni. Utána többet nem fogja kérni.

2013. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!