Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem nem rég egy...

Most vettem nem rég egy telefont, és feltöltöttem a kártyát, és rá 2 napra levette az összes pénzt a telefonról, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem 3500-al, és rá 2 napra küldi az üzenetet hogy egyenlege 300 ft alá csökkent, és nem is telfonáltam vele azóta meg semmi, nagyon felhúzott, gondolom bekacsolva maradt valami, de nem én kapcsoltam be, mit kell kikacsolni rajta hogy ne szedje lefele a pénzt, és lehet e valamit tenni ilyen esetben hogy visszakapjam a pénzt, de gondolom nem lehet.

2013. dec. 27. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Pénzről ne álmodozz. Ők nem tehetnek róla hogy te nem értesz a telefonodhoz. Kapcsold a ki az adatforgalmat.
2013. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nem értek a telefonhoz, hanem használtan vettem, és nem gondoltam hogy nem kapcsolta ki, nem néztem meg hogy ki van e kapcsolva minden, honnan gondoltam volna... Minek van alapból bekapcsolva egyáltalán, rohadt idegesítő!
2013. dec. 27. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel okosteló ezért alap,hogy internetezel is rajta. Így jártál. Most már legalább tudod.
2013. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jó de nem pénzért internetezek, csak wifin keresztül, mobil adatátvitel- adatkapcsolat ezt kell csak kikapcsolni?
2013. dec. 27. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!