Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lenne a kerdesem hogy egy...

Az lenne a kerdesem hogy egy asus memo pad et vettem, korulbelul egy honapja, es a mai nap nem birtam bekapcsolni. Valami otlet?

Figyelt kérdés
eddig minden rendben volt vele, fel volt toltve, nem nyomkodtam el az biztos. varom az otleteket. koszonom

2013. dec. 27. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért tegyed csak töltőre, ellenőrizd, hogy tölt-e (led vagy akármi a képernyőn) és 10 perc múlva próbáld meg bekapcsolni.
2013. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Meglepőt fogok ìrni. A garancialevelet pont az ilyen dolgok miatt teszik be a dobozba, nem a kályhába gyújtósnak. Gondoltad volna?
2013. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megoldodott a problema, egyszerre kellett megnyomnom a bekapcsolo gombot a hangero gombbal. a toltessel nem volt gond. ha nincs otleted akkor minek irsz, nincs garancia level, sot meg a szamlaja sem. ezert irtam ide. azert kosz
2013. dec. 29. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!