Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » XPeria L-re milyen jól működő...

XPeria L-re milyen jól működő főzött romok vannak? A többi lent.

Figyelt kérdés

Most vittem szervizbe,mert meghülyült a telefon ( egyszer csöngött egy pillanatra aztán csak rezgett,hívtam barátnőmet és sötét maradt a képernyő de kicsöngött,át állitodott a csengőhang,ébresztéskor csak rezgett és halkan pittyegett nem is a beállított ébresztő hang szólalt meg illetve behalkult az egész telefon és csak újra indítással volt jó.Akkor volt mikor a bluetooth magától bekapcsolt,meg hol ellehetett érni engemet,hol nem és ez helytől függetlenül volt.)

A legfrissebb szoftver volt rajta a 4.2. És igen újra raktam pc companionnal is,még az sd kártyát is teljesen töröltem előtte és nem csináltam mentést se és akkor is jelentkeztek problémák.

Nem tudom,hogy Hardveresen lehet a gond vagy szoftveresen.Ha szoftveren akkor esetleg Flashtoolal fel lehet e tenni más romot rá,ami 100%-san működő képes ?? Csak én angolul nem tudok annyira jól és az XDA forumon kicsit nehezen tájékozódok.


2013. dec. 28. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van rá garancia akkor minek szenvedsz olyan dologgal amihez elvesztheted és nem is értesz hozzá.
2013. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Flashtoolt használtam már meg X 10 mini pron csomó romot cseréltem már,csak ha a gyári szoftennyire rossz akkor inkább felteszek valami főzöttet ami biztos hogy jó,a gyárit meg lementem.Csak nem tudom hogy a 4.2 esromoknál ez hogy megy illetve hogy xperia L re van e valami 100%san működő főzött rom :)
2013. dec. 28. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!