Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet az érintőképernyő...

Hogyan lehet az érintőképernyőt javitani otthon?

Figyelt kérdés

Adott egy LG L700. kisebb patakba esett. Elvileg ki lett szárítva stb. Minden oké kivéve azt, hogy az érintő képernyő nem jó. Ha felül nyomjuk meg a képernyőt akkor lent érzékel, ha alul akkor fent, tehát ha én a tárcsázóban 1-est akarok begépelni akkor pl a 7-est kell benyomni. Szoftver frissités, hard reset segithet? szervizben 43 ezer lenne a javitás. Ja a hard resettel még az a gond, h nem működik a kikapcsolás gomb igy nincs meg a hangerő+kikapcs bill. kombináció. Erre van más mód egyébként? A sima frissitéssel is az a gond h nehezen kapcsol vissza a telefon ha kiléptünk, LG logo után fekete képernyő és 3 mp-enként rezeg egy kicsit és ez megy elég sokáig, gondolom ez nem normális.

Ötletek?

Köszi a válaszokat!


2013. dec. 28. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb az egész belét cserélni kellene. Ha olcsón tudsz venni mindent mondjuk egy kijelzőtöröttet abból beleteheted stb... Ha nem, akkor kuka. Annyit nem ér a javítása.
2013. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem. Hát végül is működik csak mindent forditva kell nyomogatni. köszi a gyors választ!

De akkor ez inkább hardwares hiba mint szoftveres?

2013. dec. 28. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:

mint írod a vízbe esett, nem software-es a hiba hanem hardware-es.

Nem tudsz mit csinálni vele, vége van neki, a javítás meg nem éri meg mivel mindent ki kellene benne cserélni

2013. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

gondoltam a viztől összeakadt a kis agyában valami, ezért érzékeli forditva, ezért gondoltam a frissitésre. Vajon milyen hardware-t kell benne kicserélni, hogy működjön? (gondolok erre amiatt, hogy egy törött képernyős alkatrészét belerakni)

ismét köszönöm a választ!

2013. dec. 30. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
mindent ki kellene benne cserélni
2013. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!