Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri frissíteni az androidot...

Megéri frissíteni az androidot Sony Xperia U telefonon?

Figyelt kérdés

Gyárilag 2.3.7-es android fut a telefonomon. Most lesz egy éves, eddig remekül teljesített ez is, de érdekelne, hogy mennyivel jobb (ha jobb) az újabb android. 4-es andorid (valahanyas, most nem néztem mi a legfrissebb, amit felkínál) nem lassítja be nagyon a telefont? Nem fog szaggatni? Akkumlátort nem meríti jobban? Ez az első androidos telefonom és elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Régebben gondolkodom a frissítésen, de nem mertem meglépni, mert olvastam olyat is, hogy rosszabb lett a frissítés után.

Köszönöm előre is!



2013. dec. 28. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb lesz már rég frissítened kellett volna
2013. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se értek hozzá, csak azt tudom, hogy nekem elrontotta a frissítés, lassabb lett kicsivel. Én csak gyári beállítások visszaállítását követően frissítettem ICSre, volt aki azt írta hard reset kell előtte hogy jó legyen. Viszont több prg megköveteli, ezért hagytam.
2013. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(Mármint megköveteli minimum az ICS-t)
2013. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!