Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassú a Wifi Samsung...

Miért lassú a Wifi Samsung Galaxy Ace 3-on?

Figyelt kérdés
Pontosabban: miért lassult le? Normálisan működött egészen idáig, 1,5 hete viszont nem bírom használni otthon a Wifit vele, 50Megabites a netem névlegesen, a 3 éves Sony Xperiàmmal tökéletesen villámgyorsan működik, a Samsunggal meg maximum jóesetben 40 kilobit/sec-mal tudok netezni...

2013. dec. 28. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy a szoftverfrissitést ki kellene próbálnod.
2013. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyanez a problémám nekem is ezzel a típusú telefonommal. És a szoftverek rajta frissek. :(
2014. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én céges telefonként kaptam az Ace 3-at, és kb. 1 hete jelentkezett a probléma... elsőre az tűnt fel hogy nem kapcsolódik magától.... majd böngészve, hogy kegyetlen lassú... ( furcsa egybe esés, de elvileg semmi köze a kettőnek egymáshoz, de ez azóta van hogy kaptam egy sms-t hogy a mobilnet adatforgalmam elérte a limitet )
2014. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Somosi Alexander válasza:
Szia!Hard Resetteld ujra és jo lesz :)
2014. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!