Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S advance telefonomat odinnal...

S advance telefonomat odinnal rá tettem a 4.1.2-es romot de mikor elsőnek kapcsol be a telefon és kiválasztom a nyelvet akkor kiírja hogy ez meg az leált és vissza dob a nyelv választáshoz?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ? már vagy 4 x ujra raktam és folyamatosan ezt írja ki már jópárszor ujra le is szedtem de semmi.ez előtt régebben odinnal simán újra tudtam tenni hiba nélkül és ugyan ez a rom volt ugyan onnan
2013. dec. 29. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyomj egy i9070 hard resetet, hogy mit csinál. Cache-t üríts meg amik vannak, wipe mindent


[link]


Aztán ha az sem tegyél rá ODIN-nal valami mást, vagy vissza az eredetit.

2013. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most gyári 2.3-mas rom van rajta és eddig sikerült visszarakni 2.3-ról de most valamiért nem amit mondtál azt megfogadom és holnap megnézem. ha van még ötlet jöhetne mert elkell
2013. dec. 29. 00:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Most az elsőnek sikerült kiessel lefrisítenem rá is tette a 4.1.2-es romot de ugyanúgy aztírja hogy a setupwizard meg a google play valami com.grapps izé leált :/
2013. dec. 29. 00:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyári rom 2.3


Minek rápakolni? (persze oké, hogy újabb, másabb, stb,

de azt nem erre találták ki).


Ez kb mintha benzin helyett dieselt tankolnál, egy picit

elindul még, megy, de aztán belül összesz@rja magát.

2013. dec. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ez a 4.1.2-es rom a samsung által kiadott eredeti rom és nem valami főzött sz@rság.azért nem értem hogy miért nem mőködik
2013. dec. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!