IOS vagy Android?

Figyelt kérdés
Nekem androidis telefonom van, nagyon szeretem, mert gyakorlatilag minden van rá, számítógép helyett is tudom használni és lelehet tölteni rà minden jàtékot. Az lenne a kérdésem, hogy egy iphonra is ugyan így lelehet szedni mindent és hogy az ios az stabil nem fagyle nem akadozik stb.? A válaszokat előre is köszönöm.

2013. dec. 29. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Az android fagy le folyton, az ios stabilabb. Ios re több iis a játék pl
2013. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Viszont az ios ra sokkal több a fizetős dolog és nehezebb rá netről letöltött dolgot felvarázsolni de valóban sokkal minőségibbek az alkalmazások. Míg androidra lehet van valamire 20 gagyi program addig ios re van 2 de minőségi.
2013. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Az android személyreszabhatóbb és sokrétűbb, emiatt a sok lehetőség elkerülhetetlen, hogy néha lelassuljon. Ellenben az IOS egyszerűbb és stabilabb. Olyan, mintha az Android lenne a Windows, az IOS pedig Linux. Ironikus, hogy az Android Linux alapú.
2013. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
flame keltő kérdés, 20x megkérdezték már...
2013. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
4es mekkora szemét hasonlat. Gondolom a fagyás alapjàn társítottad az OP rendszereket, csak azt nem tudod hogyha nem szemetelik és szarják össze a windowst az is képes normális sebességgel müködni.
2013. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Válaszd az arany középutat: WP8 gyorsabb / stabilabb az Androidnál, de testreszabhatóbb az iOS-nél.
2013. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

A telefonom androidos, a tabletem iPad.

És valószínűleg ez így is marad, telefonból nem fogok iPhone-t venni, tabletből pedig ezentúl csak iPad-em lesz (egy jó darabig).

Az iOS vallóban stabilabb, gyorsabb, munkához jobban szeretem használni. Az android sokszor megakad, instabilabb, néha belassul, viszont vannak olyan tulajdonságai, ami miatt telefonon nekem kényelmesebb a használata, mint az iOS. Ennek pedig annyi az oka, hogy az iOS-ra tényleg nehéz sokszor rávarázsolni dolgokat, az androiddal pedig sokkal több dogot meg tudok csinálni számítógép használata nélkül, turkálhatok a könyvtárában :)

2013. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

szerintem az android jobb ami neked kel z megvan androidon is de ha ios t akarsz akkor az

az android tenyleg befagy de ez csak akkor ha nem tudod hgy kel kezelni nekem edig sose fagyott be az androidom es a haverjaim mar hasznaltak ios t es aszontak hgy semire se jo azon kiul hgy azert tobb az alkalmazas ra meg nemeik azert jobb is mint az androidon ja igen ha van pezed akkor tenyleg jobb ios mert sokkal tobb a fizetos app

2013. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
iOS! sokkal megbízhatóbb
2013. dec. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!