Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 mini, Nokia...

Samsung galaxy s4 mini, Nokia lumia 625, LG Optimus F6, vagy Sony xperia L? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Melyik a jobb,és miért? Mennyibe kerülnek kb? Melyiket lenne érdemes megvenni 2014-ben is?:) köszi! /L

2013. dec. 29. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

S4 mini.Nagyon megéri.Maximálisan megállja a helyét,hamarosan jön rá az Android 4.4 is.:)

[link]

2013. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emberek ***** válasza:

Már nem azért, de az S4-nek az ellenfele WP fronton legalább a Lumia 1020, abba pedig azért némileg jobb kamera van, mint az S4-ben.

Egyébként off mentesen már, nem szeretem a droidot, fagy, laggol, és döglik, ha nem tudsz vele bánni. A WP egy elég jól összerakott rendszer, nem fagy, nem akad, teszi a dolgát, azonnal indulnak az appok. Ráadásul ami még előnyt jelent a WP-nek, az ingyenes offline navigáció, és a hosszú támogatottság is. Mivel a WP8-ra most jön majd ki (lumia készülékekre) a Black frissítés.

2014. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismét egy nokia fan nemsokára kijön az S 5 a gyárból

az S 5 hasonlítani fog a Iphone 5 re 150.000ft lesz

2014. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Emberek ***** válasza:

"Ismét egy nokia fan"

nem vagyok fan, csak jart a kezemben mindenfajta rendszerrel telefon, es az iOS, es a WP szarra veri a droidot gyorsasag stabilitas szempontjabol, ami valld be te is nem hatrany. Az egy dolog, hogy csak most feljodik a rendszer, de ez ne zavarjon!! Egyre tobb ember kezeben latsz windows-os telefont.

De ha akarod akkor szenvedj masik rendszerekkel, vagy probald ki a WP-t. Elarulom nekem se jott be eleinte, de kiprobaltam, es megvaltozott a velemenyem

2014. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!