Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen letöltőprogramot...

Milyen letöltőprogramot használjak ahhoz, hogy a telefonomon is megmaradjanak az előadók nevei?

Figyelt kérdés

Kaptam egy új telót és gépen próbálom átmásolgatni a régiről a zenéimet. Átmásolom a gépen egy mappába, ott beírom az előadót és aztán van amelyiket át tudom így másolni az új telefonomra, van amelyiket nem. Még régebben a letöltéshez ált. a youtube to mp3 átalakítót használtam, de van amihez másfélét, ettől függhet? Van amit átmásol de berakja az ismeretlen előadóhoz annak ellenére, hogy én megváltoztattam.

Légyszi ne nevessetek ki és segítsetek! Nem vagyok egy számtech-zseni, nem nagyon értek hozzá, de nem akarom az összes számot újra letöltögetni :(



2013. dec. 29. 11:34
 1/3 anonim válasza:
Milyen telefonod van? Ha jól értem az a problémád, hogy ismeretlen előadóhoz rakja a zenéket. tölts le valamilyen "mp3 tag editor" vagy franc tudja, hogy mi a neve. Úgy tudom. hogy androidra számos ilyen alkalmazás van. például ez... [link] remélem segítettem.
2013. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Xperia SP-m van

Igazából az a legnagyobb probléma (szerintem) hogy még nincs mobilnetem, és az összes wifi le van kódolva itt a közelben, így egy androidos teló nem sokat ér, gondolom ez az app is akkor működne :)

tényleg nem értek hozzá :$ de amint lesz rajta net, kipróbálom amit írtál, köszönöm!

2013. dec. 29. 12:22
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb, ha a gépen a telefonra másolás előtt töltöd ki az ID-tagot... Kismillió ilyen program van a neten, de akér még a Wiwdows Media Playerrel is megcsinálhatod. Az ismertebb lejátszóprogik is általában képesek erre (AIMP, WinAMP, JetAudio, &c.)

Véleményem szerint egyszerűbb így, mint utólag szarakodni a telefonon...

2013. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!