Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafone-nál vagyok 8 éve...

A vodafone-nál vagyok 8 éve kártyás csomagban. A kártya nem volt feltöltve kb fél éve. Kaptam egy wifis routert, és wifin keresztül itthon neteztem a telefonról. Nagy meglepetésre akkor is volt netem amikor a wifi kivolt kapcsolva. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Majd megpróbáltam a lakáson kívül is és kiderült bárhonnan tudok netezni. Szerintetek mi a magyarázat erre? XPERIA x8-as a telefonom.Jelenleg a vitamax csomagban vagyok. Nagyon sokáig nem tudtam alkalmazást rá letölteni mert nem engedett belépni az Android Marketbe, a Wifis router óta csináltam egy rendszer visszaállítást és már végre sikerül belépni a Marketbe és tettem fel alkalmazásokat. Mint pl Whats Up vagy Skype de ezeket ha letöröltem akkor is maradt az internet elérés. Lehet egyáltalán kártyás csomagban úgy rendelni netet hogy előre nem fizetsz érte semmit ? Nemrég feltöltöttem 2 ezer Ft-al de semmit sem vont le. Ötleteket várok :)
2013. dec. 29. 12:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!