Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Új készülékként szeretném...

Üdv! Új készülékként szeretném beállítani az iphoneomat, túl sok hülyeséggel tele van már az egész, főleg így hogy itt a JB. A kérdésem annyi lenne, hogy valahogy a fényképeket, és csakis a fényképeket vissza tudom e applikálni rá?! Thx-a-lot!

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinálj egy backupot iCloudba meg a gépre is az a tuti aztán egy restore és ne válaszd ki, hogy visszaállítsa restore után.

Így a képek meg lesznek külön is.

Itt a manuális mentés és visszaállítás.

[link]

2013. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
visszatölteni viszont nem fogja ahogy én tapasztaltam. egy idő után meg törlődnek is.
2013. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de nem arra gondoltam, viszont időközben megtaláltam a megoldást...


DCIM | A készülékkel készített fotók

\private\var\mobile\Media\DCIM\

A képek teljes mentéséhez a teljes DCIM mappát mentsük le, mindenestül. Visszaállítás után pedig töröljük a \private\var\mobile\Media\ alatt található “PhotoData” mappát, majd indítsuk el a Képek alkalmazást, ami ilyenkor újra létrehozza a megfelelő adatbázisokat. Ezután javítsuk a jogokat is – erről bővebben alább.

2014. jan. 29. 08:22
 4/4 A kérdező kommentje:
.....sőt, itunessal mappát szinkronizálva (igaz hogy másik mappába), de vissz a tudtam lőni az összes régi képemet :)
2014. febr. 1. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!