Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WP7-en hogy kell használni a...

WP7-en hogy kell használni a Nokia Autóval-t offline-ban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott lenne egy Lumia 610-es készülék. Tudom, nem friss darab, de kielégíti azt, amiért van. Mármint majdnem. A Legfrissebb WP7 van rajta, és vmiért nem működik a GPS offline módban, pedig elvileg kéne. Le is van töltve Mo. térképe, hang is van hozzá. Van WiFi a házban, ha átrakom a Kapcsolatot online-ra, akkor betölti a GPS-t, de ha offline, akkor kiírja, h nem tudja, mert nincs online kapcsolat. De tudtommal nem kell hozzá net, akkor mi lehet a baj? Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. dec. 29. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Házon kívűl próbáltad? A GPS jelet érdemes kevésbé lefedett helyen keresni. Nekem is ilyenem van, és sose raktam online módba. Viszont van mobilnetem, amit néha kell használni, mert a telefonban A-GPS van, tehát assisted GPS. Legtöbbször hamar megtalálja a jelet, de néha kell neki a mobilnet.
2013. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahha, értem. Akkor nem is annyira ingyenes ez a GPS :) Köszönöm a segítséget!
2013. dec. 29. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Lényegében ingyenes, nekem a szabadban vagy a kocsiban 99%-ban mindig megtalálta a jelet, net nélkül is. Abban az 1%-ban meg bekapcsolom a mobilnetet. Valamit valamiért.
2013. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!