Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG KP502...

Mi a véleményetek az LG KP502 vagy Samsung S5230? észrevétel, árfekvés, van e jobb amit ebbe az árfekvésbe ajánlotok? Vagy felejtsem el az érintőképernyőset.

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
lgkp500 am van, és én nagyon szeretem, (ugyan az mint az 502 csak más formájú a3 alsó gomb)és szerintem nagyon jó telefon, és ne felejtsd el az érintőképernyőset, sokkal könnyeb érintőképernyővel boldogulni miután megszoktad, samsung meg egy szar, nekem a samsung s5230 nál jóval jobb telefonom volt (samsung omnia pro b7810 és 1 szer esett ler fél méter magasból, azóta el se indul, szó szerint)szal sztem lg kp502, vagy lg kp500
2010. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!