Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy s advence...

A samsung galaxy s advence telefonon van olyan hogy ha valaki ír facebook-on/messenger h villog egy kis pötty? Illetve érdemes frissíteni a jelly-re? ÉS ha igen hol tudom?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 20:20
 1/2 Matteh1995 ***** válasza:
Igen van olyan facebookos értesítő aminek pontosan az a neve hogy ,,chat-fej" illetve igen nagyon érdemes frissíteni 4.1.2-re és frissíteni ott tudod hogy beállítások az utolsó menüpont ami a telefonról menüpont ott szoftverfrissítés bejelentkezel a samsung fiókodba vagy ha nincs akkor csinálsz egyet bejelentkezel és frissít is ;)
2013. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem érdemes JB-re frissíteni. 1 rakás hulladék. nekem olyanokat csinált hogy youtube-n nézetem videókat és amikor a home gombot megnyomtam akkor nem lépett ki hanem ment tovább a videó úgy 2 percig és utána lépett ki. addig meg nem csinált semmit. semmi érintésre nem reagált. meg olyanokat hogy FB Messengernél a cset fejeket csak úgy bezárta az összeset amikor írtam. ne frissítsd JB-re. hagyd rajta a GB-t! jobban jársz vele
2013. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!