Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várható-e egy jó kis teljes...

Várható-e egy jó kis teljes billentyűzetes telefon 2014 elején vagy közben?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék ha írna olyan aki ebben jártas.Már nagyon rég várom,hogy kifejlesszenek egy szép teljes billes telefont mostanság a mostani menő dolgokkal egyhuzamban.Azért kérem a segítségetek mert nekem nagyon tetszenek az ilyen telefonok itt van egy pl. ez is nagyon tetszik csak ez a mostani elvárásoknak/elvárásomnak nem felel meg. [link] (a legelső kép) Remélem lesz ehhez hasonló a közel jövőben a mai cuccokkal.Nagyon köszönöm előre ha valaki esetleg tud segíteni.:)

#fiú #telefon #lány #2014 #wifi #teljes billentyűzetes telefon
2013. dec. 30. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:

nem hinném...


ami jó most is az pl. az xperia mini pro a 2011-es.

2013. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gsmarena.com, és ott kereshetsz szépen, mi az, ami még

nem kapható, de biztos lesz, és lesz rajta qwerty

2013. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 aspikami ***** válasza:

A 2014 es év a QHD kijelzős, nyócmagos telefonok éve lesz ;)

Ne nagyon számíts rá, hogy bármelyik gyártó kiad egy ilyen telefont, mert már nincs rá igény + leköti őket, hogy mivel körözzék le a másik cég csúcstelóját.

2013. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Motorola Moto 5

Motorola Milestone 3


Marhára lenne a QWERTY-re igény, Mobilarenán is folyton mondogatják, de a gyártók szarnak a fejünkre. Inkább adjanak ki még 20millió ugyanolyan, jellegtelen tepsit.

2013. dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ott volt a sony pár telefonjával nemrég...


Csak úgy vitték, mint a cukrot 2011 körül, akár a 2 mini-ről volt szó akár az xperia pro-ról...

Ja persze ez irónia akar lenni, mert baromira nem ezeket vették a zemberek, hanem pl. a samsung 2011-es cuccait, pl. galaxy ace, y, gio. És még ma is...


Jóhogy nem adott ki több ilyet a sony se többek között...


(Pedig ezek még hardveresen is odabaxtak a fent írt galaxy tipusoknak)...

2013. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

1# igen sokat a xperia mini prót említik de az nagyon pici és nem tetszik,de azért köszi.

4# nem a Marsról jöttem:D eleve az összefüggést nem értem.

3#,5# totálisan egyetértek veletek!

2013. dec. 30. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Írtam az xperia pro-t is az nem hinném, hogy olyan kicsi lenne...


[link]

2013. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elvileg, nemhivatalosan az lg tervez ilyen telefont...
2014. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!