Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeri valaki ezt a számot?...

Ismeri valaki ezt a számot? (telefonszámot) "16800"

Figyelt kérdés

Üdv!


tegnap kaptam egy sms t (2013.12.29) én este 15:44 kor hogy:

"Kellemes ünnepeket... " stb... És kérdezi hogy mit csinálok szilveszterkor. Csak a feladó szám volt furcsa.

Ismeri valaki ezt a számot?

"16800" - mivel érdemeltem én ezt ki? Zaklatnak:D Ismeretlenül.

Reklám? Vagy ki ez?

Nem merem felhívni, hogy kiderítsem, mert félek pénzbe kerül. Interneten nem találtam semmi infót róla, sajnos.

Segítségeteket előre is köszi!



2013. dec. 30. 01:26
 1/7 anonim válasza:
Énis ettöl kaptam egy sms.t h mivan velem mere járok én és a barátom fogalmam sincs mi ez.
2013. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Sziasztok,


A férjem is kapott egy ilyen kedves üzenetet, én most az alábbi közleményt találtam:


ÜÁSZF-re vonatkozó változás 2013. december 1-jétől:

1. 2013. december 1-jétől új emeltdíjas számokat vezetünk be a következők szerint: 16800 –as számot, amelynek

díjazása bruttó 330 Ft/alkalom, s fogadott emeltdíjas SMS számként a 161161 számot, amelynek díjazása bruttó

960 Ft/alkalom. (ÜÁSZF 2. sz. melléklet 12.4.5.5. pont)


Hogy az "alkalom" mit takar azt nem részletezik, de talán a válasz sms is annak minősül.

Mindenesetre csúnya marketingfogás, aki nem néz utána visszaír és szépen perkál...

2013. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hollerith válasza:

Üdv én a következőz kaptam .

Szia Matyi , merre jársz , mit csinálsz ? Úgy örülnék ha hallanék rólad ! Remélem jól vagy és élvezed az év végi lazítást.


De az bent a pláne hogy egy másik számról is küldtem valakinek sms-t és arra is ugyan ez jött ...

2014. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fransua válasza:

Üdv!


Ez a szám egy szextárskereső oldal száma, amely azon alapul, hogy rávegyen téged, hogy írj sms-t a neked szimpatikus lánynak, annak reményében hogy valódi a szándéka a "hölgyeknek" is, ám "valós" választ sosem fogsz kapni, csak egy olyat amiben kérdéseket tesznek fel, vagy felkeltik az érdeklődésed, annak reményében hogy te mindenképpen visszaírj, és fizess nekik sms-en keresztül, ahogy azt az előttem felszólaló is leírta. Ez a szám vagy a szexkapcsolat, vagy szextárs vagy kupak.hu, stb.. oldalról érkezik, már nem emlékszem én melyikre regisztráltam egyszer, igen ez azt jelenti hogy ti is akik kaptatok ilyet mind regisztráltatok egyszer valamelyik oldalra, szóval grat. a férjednek...

Egy jó tanács: Nincs olyan oldal a neten ahol csak úgy jókedvből szívesen szexelnének lányok-fiukkal. Csak fizetősek vannak.

2014. jan. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Róbert1988 válasza:

Kedves Fransua én azért cáfolnám a mondatodat, mert a neten kb az elmúlt 1 évben körülbelül 67 nővel ismerkedtem meg és szexelten nagyokat...egy sem volt fizetős!

A 16800 azt prostik alkalmazzák az sms tàrskeresőkön keresztül. odat megnézik és ha nem tűnsz csövesnek akkor erőszeretettel küldik a figyelemfelkeltő sms-et! A férfiak, házasok veszélyben, mert akinek rossz a szexuális èlete a párjával, az igenis tudják befolyásolni amire azt hiszi, hogy egy jó szexet fog kapni...helyette egy több 100 ezres telefonszámlát nem többet :-)

2014. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És hogy lehet ezt vissza mondani, hogy ne kapjak ilyen smseket
2014. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Antika1 válasza:
Úgy látom eltelt hat év és ezt a csalót még mindig nem fogták meg. Én naponta kapok levelet a 16800 - ról. Ez az első: AD1232 Szia itt ismerkedem és nem máshol.Ha valamit szeretnél, azt itt tudjuk megbeszélni! Szép napot, és várlak. Második: AD40763 Szia már megbocsáss, de szerinted így megy, hogy ráírsz egy nőre és parancsolgatsz, meg így beszélsz vele, hogy adj? Dehogy adok semmit :) a Harmadik, ez a mai: AD53939 Szia, mégis mit beszéljünk meg? Az engem mit érdekel, hogy aktiválva vagy sem? válaszolj inkább, szóval ki vagy? Ezek jöttek, Fogalmam sincs ki írt nekem, és miért? Szerintem az oldal üzemeltetője kreál üzeneteket, hogy az oldalra regisztráltakat, az emelt díjas szolgáltatásra kényszerítse valahogyan! Természetesen én eggyikre sem válaszoltam.
2020. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!